معرفی شیرآلات قهرمان و بررسی مدل ها

معرفی شیرآلات قهرمان و بررسی مدل ها

معرفی کارخانه شیرآلات بهداشتی قهرمان

قهرمان کارخانه تولید کننده شیرآلات بهداشتی در کشور که سابقه تولیدش به بیش از 30 سال می رسد. این مجموعه در استان اردبیل در روستای بلداشی شهرستان گرمی به مساحتی حدود 30 هکتار و زیر بنایی حدود 1000 متر که شامل کارخانه، سوله، کارگاه و بخش اداری می باشد.

شرکت قهرمان یکی از پیشتازان در صنعت تولید شیرآلات ساختمانی در کشور بوده و محصولات این شرکت با بهره گیری از دستگاه ها و ماشین آلات روز و مهندسین با دانش نوین و کارگران مجرب روانه بازار می گردد.

محصولات این کارخانه در حال حاضر شامل انواع شیرآلات ساختمانی روکار، توکار، چشمی، بیمارستانی، تجهیزات حمام و سرویس بهداشتی و … می باشد. 

کارخانه شیرآلات قهرمان

بررسی شیرآلات روکار قهرمان

شیر روکار قهرمان که از پرمصرف ترین و محبوب ترین محصولات قهرمان بوده و دلیل این موضوع کیفیت بالای ساخت، تنوع در طراحی، مدل و رنگ بندی و بازه قیمتی است و در 30 سال اخیر بیشترین سطح فروش را نسبت به سایر رقبا دارد.

شیرآلات روکار قهرمان شامل انواع شیر توالت، شیر حمام، شیر روشویی، شیر ظرفشویی می باشد.


خرید اینترنتی شیر قهرمان از نمایندگی

قطعات کار شده در شیرآلات بهداشتی قهرمان

بدنه یا تنه شیرآلات به طور کلی از جنس برنج و سرب خشک می باشند. البته در سال های اخیر با روشن شدن این موضوع که سرب خشک برای سلامتی انسان مضر است این ماده اولیه از ساخت شیر حذف شده است.

در کل باید بدانید که بدنه یک شیر ترکیبی از فولاد ضد زنگ، سرب خشک، برنج، چدن و مس است که میزان مقادیر استفاده در آن باعث تغییر در کیفیت و راندمان در شیر می گردد.

روکش کار شده بر روی شیرآلات نیز از طریق آبکاری و با استفاده از آلیاژهای مختلفی از جمله نیکل، مس و برنج ایجاد میگردد.

کارتریج در واقع مهمترین قطعه ای است که در شیرآلات اهرمی وجود دارد. این قطعه تاثیر بسزایی در عملکرد درست شیر چه از لحا میزان آب دهی و چه از لحاظ باز و بسته کردن اهرم شیر دارد.

کارتریج ها دارای اندازه های متفاوتی بوده و کیفیت ساخت آنها بسیار مهم است. شیرآلات قهرمان با بهره مندی از کارتریج سرامیکی ساخت کشور اسپانیا که با نام تجاری سدال (SEDAL) شناخته می شود مطرح بوده و این به یکی دیگر از مزایای شیر قهرمان بدل شده است.

انواع شیرآلات قهرمان از لحاظ کاربرد

انواع شیرآلات قهرمان

همانطور که قبلا نیز اشاره شد شیرآلات دارای دسته بندی آفتابه، دوش، توکاسه و سینک می باشند. این دسته بندی به صورت کلی بوده و قهرمان دارای شیرآلات جانبی دیگری همچون شیر ساید بای ساید، شیر ماشین لباسشویی، شیر پیسوال، شیر حیاطی، شیر تکی نیز می باشد. همچنین شیرآلات الکترونیکی و بیمارستانی از دیگر شیر آلات این برند مطرح است.

بررسی انواع مدل های شیر قهرمان

شیر مدل آبشار قهرمان » این شیر در رده شیر های اقتصادی قهرمان بوده و در دو مدل آبشار 1 و آبشار 2 و آبشار رویال و در رنگ کروم و طلایی به بازار عرضه شده است. سایز کارتریج این مدل شیر 35 بوده و بدنه آن از جنس برنج و آبکاری آن به رنگ کروم با میکرون بالا می باشد. این شیر دارای 5 مدل شیر توالت، شیر روشویی، شیر دوش، شیر روشویی متحرک و شیر ظرفشویی می باشد.


abshar ghahreman opalnama

نمایش مدل آبشار2 قهرمان

tenso royal

نمایش مدل تنسو رویال قهرمان

شیر مدل تنسو قهرمان » شیر تنسو قهرمان از مدل های خاص و برگرفته از طرح های مدرن اروپایی است که با اهرم متفاوتش نظر مصرف کننده را به خود جلب می کند.بدنه ساخته شده از برنج به همراه آبکاری نیکل کروم و دستگیره  اهرمی از جنس زاماک با کارتریج 35 از خصوصیات این شیر اهرمی می باشد. این شیر در سبد خود دارای شیر توالت، حمام، روشویی، روشویی پایه بلند، ظرفشویی علم کوتاه و ظرفشویی می باشد.

همچنین این سری در دسته خود دارای مدل تنسو 1، تنسو 2 و تنسو رویال بوده که در رنگ بندی نیز کروم، طلایی، مشکی وجود دارد

شیر مدل اسپانیا قهرمان» شیر اسپانیا قهرمان در رده پرفروش ترین مدل های این برند بوده و از کیفیت، قیمت و ساختار بدنه ای خوبی برخوردار است.

این محصول به جهت تنه قدرتمندش، طراحی اکونومی و قابل پسندش و قیمت عالی باعث شده تا در کنار مدل ایتالیایی از بیشترین سطح فروش برخوردار شود.

شیر اسپانیا دارای کارتریج 35 بوده و شلنگ های پیسوال روشویی و ظرفشویی آن آلمانی و بافتی می باشد. همچنین بدنه ساختاری از جنس برنج داشته و فقط در آبکاری کروم موجود می باشد.


espanish ghahreman opalnama

نمایش مدل اسپانیایی قهرمان

italy ghahreman opalnama1

نمایش مدل ایتالیایی قهرمان

شیر مدل ایتالیا قهرمان » شیر ایتالیا قهرمان نیز مانند مدل اسپانیایی در رده پرفروش تین مدل های قهرمان بوده و از کیفیت و طراحی مناسبی برخوردار است.

تنه این مدل از آلیاژ برنج بوده و با پوشش آبکاری نیکل کروم طراحی شده است.

این مدل نسبت به مدل اسپانیایی از اهرم زیباتر و ظریف تری برخوردار بوده کارتریج آن نیز 35 می باشد. در شیر روشویی و ظرفشویی و حمام نیز از پرلاتورها استفاده شده که کاهش مصرف آب را در پی خواهد داشت.

شیر مدل فلت رویال قهرمان» شیر فلت رویال قهرمان در دسته بندی شیرآلات گران قیمت و خاص این شرکت قرار میگیرد. این شیر به همراه مدل فلت بدنه به شکل فلت و مربع داشته و از سنگینی وزن بیشتری نسبت به سایر مدل ها برخوردار است.

مدل فلت رویال از میزان متریال بیشتری در ساختارش استفاده شده و همین علت باعث گران تر شدن آن شده است. این مدل تقریبا اولین بار توسط شیرآلات قهرمان در بازار ایران عرضه شد و از استقبال بالایی برخوردار گردید. کارتریج این مدل 35 بوده و در رنگ کروم و طلایی موجود می باشد.


felat ghahreman opalnama


نمایش مدل فلت رویال قهرمان


yaghoot ghahreman opalnama

نمایش مدل یاقوت قهرمان

شیر مدل یاقوت قهرمان » شیر یاقوت نیز مشابه با مدل فلت و فلت رویال بدنه با ساختار مربع و فلت داشته با این تفاوت که حالت کرو شدن در زاویه های شیر باعث زیبایی بیشتر آن می گردد. این مدل شیر قهرمان نیز در نگ بندی سفید و کروم موجود می باشد.

کارتریج شیر یاقوت سایز 35 بوده و بدنه ای از آلیاژ برنج می باشد. همچنین استفاده از پرلاتور و شلنگ آلمانی پیسوال به کیفیت این شیر اضافه کرده است.

این مدل شیر در 4 نوع شیر ظرفشویی ثابت، شیر روشویی، شیر حمام و شیر توالت به بازار عرضه شده است.

شیر مدل نگین قهرمان» شیر نگین قهرمان جدیدترین، بروز ترین و خاص ترین مدل این برند مطرح بوده و طراحی خاص و فوق العاده ش باعث شده تا سبد کالایی قهرمان بیش از پیش کامل شود.

این شیر نیز در رده گران ترین مدل های قهرمان بوده و دلیل آن نیز نوع طراحی، میزان متریال مصرفی، آبکاری طلایی و سنگینی وزن بیشتر است.

قابل ذکر است که کارتریج این مدل نیز سایز 35 بوده ساخت سدال اسپانیاست. همچنین بهره مندی از شلنگ پیسوال بافت آلمانی، پرلاتور کارکرد راحت از مزایای این شیر جدید است


banner negingold opalnama

نمایش مدل نگین قهرمان

orkideh1 ghahreman opalnama

نمایش مدل ارکیده قهرمان

شیر مدل ارکیده قهرمان » شیر ارکیده مدل دیگری از سری جدیدترین شیرآلات بهدشاتی قهرمان بوده که برای اولین بار در آذر ماه 1399 در این کمپانی تولید و عرضه شد.

بدنه شیر ارکیده قهرمان مشابه مدل زئوس کی دبلیو سی بوده و ساختاری از جنس برنج و ظاهری گرد و استوانه دارد. آبکاری این شیر از جنس نیکل کروم بوده و این شیر شامل 4 مدل توالت، حمام، روشویی، ظرفشویی می باشد

کارتریج شیر ارکیده قهرمان سایز 35 بوده و جنس سرامیکی و ساخت سدال اسپانیاست. همچنین استفاده از پرلاتور و شلنگ آلمانی پیسوال به کیفیت این شیر اضافه کرده است.

شیر مدل موج قهرمان» شیر موج محصول جدیدی دیگر از برند محبوب قهرمان می باشدکه بدنه آن با طراحی خاص و فوق العاده و با مدل فلت به بازار عرضه شده است.

بدنه این شیر نسبت به سایر شیر های قهرمان از وزن سنگین تری برخوردار بوده و یکی از دلایل بالاتر بودن قیمتش همین موضوع است. آبکاری این شیر کروم، کروم مات و سفید بوده در مدل های روشویی و ظرفشویی دارای پرلاتور کاهنده و شلنگ پیسوال بافتی آلمانی می باشد.

کارتریج سرامیکی سدال اسپانیا با سایز 35 و گارانتی 5 ساله محصول از ویژگی های دیگر آن می باشد.


moj ghahreman opalnama

نمایش مدل موج قهرمان

antik ghahreman opalnama


نمایش مدل آنتیک قهرمان

شیر مدل آنتیک قهرمان » شیر آنتیک قهرمان محصول خاص دیگر از این برند می باشد. این شیر در 4 رنگ طلایی، طلایی خش دار، کروم، کروم مات تولید و به بازار عرضه شده است.

این شیر بدنه از جنس برنج داشته و طراحی خاص و فوق العاده اش که با سبک کلاسیک طراحی شده باعث جذب سلیقه مشتریان به خود شده است. این مدل شیر در رده شیرهای گران قیمت قهرمان بوده و قابل ذکر است که مدل های مشابه در برند های مطرح تقریبا 1/5 برابر مدل آنتیک قیمت دارند.

کارتریج سرامیکی 35، پرلاتور، شلنگ پیسوال آلمانی از متعلقات این شیر می باشد. گارانتی این شیر 5 سال بوده و خدمات پس از فروشش به بیش از 10 سال می رسد.

شیر مدل بهادر قهرمان» مدل بهادر جدیدترین و انحصاری ترین شیر بهداشتی ghahreman می باشد. این شیر برنجی با کارتریج اسپانیایی ظاهری مینیمال و در عین حال محبوب داشته و در رده قیمت مناسب های قهرمان محسوب می شود.

پوشش آبکاری این شیر نیکل کروم و البته در سری جدید این شیر مدل طلایی نیز عرضه شده است  و قابل ذکر است که در صورت درخواست مشتری می توان آن را به رنگ های سفارشی دیگر تحویل داد.

این شیر دارای 4 مدل شیر روشویی، شیر حمام، شیر توالت، شیر ظرفشویی می باشد


bahador ghahreman opalnama

نمایش مدل بهادر قهرمان

morvarid ghahreman opalnama

نمایش مدل مروارید قهرمان

شیر مدل مروارید قهرمان » شیر مروارید قهرمان محصولی خوش استایل از محصولات قهرمان است که با طراحی فلت و کاملا مینیمال طراحی شده و در مدل های فلت از قیمت مناسب تری برخوردار است.

این شیر ساختاری از آلیاژ برنج داشته و با آبکاری نیکل کروم پرداخت شده است. کارتریج سرامیکی 35 به همراه سایر متعلقات و قیمت مناسب از دلایل خوش فروش بودن این محصول است. 

شیر مدل آلمانی قهرمان» به جرئت می توان گفت که مدل آلمانی قهرمان خاص ترین و زیباترین مدل شیر قهرمان است که از ویژگی های مهمی برخوردار است. این شیر دارای بدنه مستحکم با ساختار برنج و آبکاری کروم و طراحی فوق العاده بوده و بهره مندی از کارتریج سرامیکی اسپانیایی باعث شده تا در رده بهترین شیرآلات ایرانی قرار گیرد.

این محصول دارای 6 مدل شیر توالت، شیر روشویی، شیر حمام، شیر ظرفشویی ثابت،علم قویی و دیواری است. همچنین قیمت مناسب این محصول باعث شده تا مشتریان تمایل بالایی در خرید این شیر از خود نشان دهند.


germany ghahreman opalnama

نمایش مدل آلمانی قهرمان

casta ghahreman opalnama

نمایش مدل کاستا قهرمان

شیر مدل کاستا قهرمان » شیرهای کلاسیک قهرمان در واقع اولین شیر در خانه ی ایرانی ها بودند. این شیرها که اغلب آنها را به مدل فلکه ای می شناسیم به دلیل کیفیت بالای ساختشان تا زمان از رده خارج کردن توسط مشتری خراب نمی شدند.

این دسته از شیرها به جهت سهولت در کارکرد، قیمت مناسب تر، عمر بیشتر، هنوز در بازار خواهان داشته و در حال حاضر قهرمان در دو مدل کله کاستا و سوپرا کرم آنها را به بازار عرضه می کند.

این شیرها دارای آبکاری کروم با کارتریج سرامیکی عالی و در مدل های متفاوت موجود می باشند.

شیر مدل سهند قهرمان» مدل سهند یکی دیگر از شیرهای رده اقتصادی و خوش قیمت قهرمان با طراحی کاملا ساده و در عین حال زیباست. این شیر دارای کیفیت ساخت بالا با قطعات و متریال مصرفی فوق العاده بوده و شیر ظرفشویی سلنگدارش پرچم دار این مدل می باشد. این محصول علاوه بر این شامل شیر توالت، شیر روشویی، شیر حمام و شیر ظرفشویی ثابت است.


sahand ghahreman opalnama

نمایش مدل سهند قهرمان

aras ghahreman opalnama


نمایش مدل ارس قهرمان

شیر مدل ارس قهرمان »

شیر ارس قهرمان به عنوان پرچم دار شیرآلات قهرمان شناخته می شود. طراحی بی نظیر این شیر در کنار بدنه قدرتمند، زیبا و رئال در کنار قیمت منصفانه، تنوع در رنگ بندی و تکمیل بودن سبد کالاییش باعث شده تا این شیر این عنوان را به دست بیاورد.

این شیر در بین سایر برندهای ایرانی به صورت انحصاری بوده و در دو رنگ طلایی و کروم موجود است.

بدنه برنجی با نمای ظاهری فلت به همراه ظرفشویی تصفیه دار و فنری، کارتریج سرامیکی 35 و شلنگ پیسوال آلمانی و آبکاری قوی که روی آن پوشش داده از مزایای شیر ارس قهرمان می باشد

شیر مدل دریا قهرمان» شیر دریا قهرمان از سری جدیدترین مدل های شیر اهرمی قهرمان بوده که در سه رنگ کروم، طلایی و طلایی مات تولید و به بازار عرضه شده است.

مدل دریا قهرمان با نمای ظاهری کلاسیک و طراحی فوق العاده دارای کارتریجی به سایز 35 بوده و از پرلاتورهای کاهنده مصرف آب بهره می برد. همچنین این مدل شیر به جهت طراحی خاص خود دارای بدنه ای با وزن سنگین بوده که جنس آن نیز مانند سایر شیرها ساختاری برنجی دارد.


darya opalnama


نمایش مدل دریا قهرمان

دیدگاه شما

یک دیدگاه

  1. حسین نادری گفت:

    مطلب خوبی بود ولی مدل های جدیدتری وارد بازار شده و قهرمان همیشه کلاسیک عمل کرده علی رغم کیفیت خوبش..
    ممنون از شما

محصول با موفقیت به سبد خرید اضافه شد.